Gdzie kupić piękną ramkę na zdjęcie z komunii?

Gdzie kupić piękną ramkę na zdjęcie z komunii

Komunia dziecka to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Wiele miesięcy przygotowań, których zwieńczeniem ma być piękna uroczystość. Każdy chce wspominać ją przez lata. Drobiazgiem pomagającym zachować wspomnienia będzie piękna ramka na zdjęcie z komunii?

Biała ramka to znakomity prezent z okazji komunii. Warto postawić na coś oryginalnego i ofiarować dziecku (np. zamiast kwiatów lub okazjonalnych czekoladek) piękną ramkę przygotowaną do oprawienia pamiątkowego zdjęcia z uroczystości. Dzisiaj prezentujemy przegląd estetycznych ramek idealnych do wyeksponowania zdjęć z komunii dziecka.

Gdzie szukać ramki na zdjęcia z komunii?

Rynek pod tym względem jest duży, jednak najlepiej odwiedzić sklepy internetowe, które mają największy wybór wzorów i stosunkowo niskie ceny. Jednym z nich jest sklep Ramka.pl oferujące piękne ramki na zdjęcia z komunii zarówno w gotowych wymiarach (np. 10×15, 13×18, 15×21, 20x30cm), jak i robione na wymiar. Firma przygotowała w tym celu specjalne narzędzia do wymiarowania online. Polega to na tym, że wybierasz rodzaj ramki, passe partout w podobającym Ci się kolorze, a także rodzaj szybki. Na koniec konfigurator pokazuje cenę i możesz już składać zamówienie. Można także zamówić ramkę z już wydrukowanym i oprawionym zdjęciem – wystarczy przesłać plik JPEG składając zamówienie.

W przypadku uroczystości takiej jak komuniam, najlepsza będzie srebrna lub biała ramka. Sklep internetowy Ramka.pl oferuje je w bardzo wielu wzorach. Produkowane są z materiałów takich jak drewno, aluminium, plastik lub mdf. Cechuje je znakomita jakość wykonania i możliwość personalizacji.

Galeria zdjęć z wakacji. Jak zrobić1

Modne i ponadczasowe kolekcje

Biała ramka na zdjęcie z komunii to ponadczasowy wzór, a teraz też modny. W sklepie Ramka.pl macie do wyboru wiele wzorów obramowań idealnych do zaprezentowania pamiątkowych fotografii. Na przykład wzory takie jak Narvik AF lub Japan AF to kolekcje odznaczające się prostotą i niewysoką ceną. Ramki wykonane są z mlecznobiałego mdf o matowym wykończeniu. Bardzo klasyczna stylistyka, która nie odwróci uwagi od dekoracyjnych fragmentów samego zdjęcia.

Z kolei Narvik AA, Lahti AA, czy Karis AA to piękne ramki z przetarciami w stylu vintage. Znakomicie pasują do wnętrz w stylu prowansalskim i skandynawskim, podobnie jak wypukła biała ramka Viktoria AA. W rozmiarach do 24cm wyposażone są w nóżkę do postawienia. Warto zwrócić uwagę także na nowoczesne białe ramki na zdjęcia z komunii. To np. kolekcja Leo CA, Vegas AC, Hawana AP. Ponadto sklep oferuje białe ramki ornamentowe (Virginia AA, Hannah AA, Annabel AB)), bardzo ozdobne i idealne na uświetnienie takiej uroczystości jak komunia. Cechuje je doskonała jakość i precyzja wykonania z naturalnego drewna. Wszystkie kolekcje znajdziecie na stronie
https://www.ramka.pl/.

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres kontakt@dobre-firmy.eu. Życzę przyjemnego czytania! :)