Blaszany garaż drewnopodobny – funkcjonalność i elegancja

Rozważasz więc dodanie do swojej posiadłości garażu. Kiedy większość ludzi myśli o garażach, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest prawdopodobnie tradycyjny garaż murowany przylegający do domu. Warto jednak zastanowić się nad kupnem tzw. „blaszaka”, który jest niedrogi i trwały oraz posiada wiele możliwości zastosowania. Z roku na rok garaże metalowe stają się coraz bardziej popularne, jednak typowe blaszaki nie są zbyt urodziwe, toteż nie każdemu może odpowiadać typowa srebrna metalowa wiata. Dlatego w odpowiedzi na wymagania estetyczne klientów oraz dzięki możliwościom technologicznym, jakie są obecnie dostępne na rynku, powstały garaże drewnopodobne, które wykonane są z blachy imitującej drewno.

Kilka słów o garażach blaszanych3

Czy lubisz oszczędzać pieniądze? Z pewnością odpowiedź brzmi: tak! Wszyscy lubimy. Dlatego warto rozejrzeć się za cenami garaży metalowych i przekonać się jak bardzo są opłacalne. Jedną z firm, która specjalizuje się w ich sprzedaży i montażu jest Igopol, która gwarantuje swoim klientom atrakcyjne ceny i praktyczne, solidne konstrukcje. Koszt kupna i instalacji blaszanego garażu jest znacznie niższy od nakładu pieniężnego, jaki należy włożyć w budowę murowanej, a nawet drewnianej przybudówki.

Szeroki zakres możliwości

Metalowe budynki garażowe stają się coraz bardziej popularne w dużej mierze dzięki ich szerokim możliwościom zastosowania.  Blaszane garaże można ustawić w dowolnym miejscu działki – dopóki stawiane są na powierzchni płaskiej. Mogą być one także w prosty sposób przymocowane do istniejącej już konstrukcji – domu, przybudówki czy innego obiektu.

W przeciwieństwie do struktur drewnianych, garaż blaszany jest ognioodporny, tani i prosty w utrzymaniu oraz nie grozi mu inwazja korników. Ponadto drewno nie jest odporne na destrukcję, a szczególnie na szkodliwy wpływ wilgoci i uszkodzenia mechaniczne, dlatego z biegiem czasu ulega gniciu, pękaniu i zagrzybieniu.

Składając zamówienie na garaż blaszany poprzez stronę http://igopol.pl, można samodzielnie go sobie skonstruować , wybierając rozmiar, spad dachu, kolor elewacji, rodzaj bramy oraz wzbogacić swój blaszak o takie elementy jak dodatkowe drzwi czy okna. Wreszcie – lekka stalowa konstrukcja jest łatwiejsza do przemieszczania. To właśnie dzięki tylu możliwym opcjom, garaż metalowy jest atrakcyjnym wyborem – bez względu na funkcję, jaką ma spełniać.

drewnopodobne

Atrakcyjny design

Bardzo ważnym aspektem nowoczesnej architektury jest funkcjonalność połączona z oryginalnym stylem i wykończeniem. Dlatego hitem ostatnich lat stały się garaże drewnopodobne, które obie te cechy posiadają. Po pierwsze, mają wszystkie korzyści typowych blaszanych garaży, ale są dodatkowo wzbogacone o atrakcyjną prezencję atrakcyjny wygląd. Jest on przecież równie ważny, jak to, co się dzieje w jego wnętrzu. W związku z tym firma Igopol postanowiła wzbogacić swoją ofertę o garaże wykonane z blachy drewnopodobnej, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale sprawia, że materiał jest jeszcze bardziej wytrzymały. Aby uzyskać wygląd blachy, który ma przypominać drewno, należy:

  1. Ocynkować materiał ogniowo,
  2. Nałożyć podkład,
  3. Pokryć blachę lakierem właściwym.

Zabiegi te tworzą w rezultacie zahartowaną powłokę, która wydłuża żywotność całej konstrukcji.

Jeśli więc poszukują Państwo kompetentnego producenta, oferującego garaże z blachy drewnopodobnej – zachęcamy do zapoznania się z całością oferty firmy Igopol: http://igopol.pl/garaz-blaszany/. Dostosowuje się ona do potrzeb swoich klientów oraz dokonuje indywidualnej wyceny. Specjaliści z branży pomogą wykonać projekt oraz dopasują ofertę do Państwa potrzeb.

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres [email protected]. Życzę przyjemnego czytania! :)