Humidor, czyli lodówka dla cygar

Humidor

Elektryczny humidor to urządzenie do profesjonalnego przechowywania cygar, czyli swoista lodówka dla cygar. Ten ekskluzywny sprzęt AGD będzie idealny dla koneserów – pozwala w pełni kontrolować proces przechowywania cygar we własnym domu.

Cygara to klasyczny wyrób tytoniowy, którego dłuższe przechowywanie wymaga odpowiednich warunków. Ważna jest zarówno temperatura, jak i poziom wilgotności. Dla kolekcjonerów cygar powstał elektryczny humidor, czyli specjalne urządzenie do przechowywania cygar. Jest to ekskluzywny sprzęt AGD pozwalający na profesjonalne przechowywanie cygar we własnym domu. Nowoczesne humidory sterowane są elektronicznie, co pozwala właścicielom kolekcji cygar na pełną kontrolę nad zbiorami.

Elektryczny humidor dla domowej kolekcji cygar

Tradycyjnie termin „humidor” odnosił się do specjalnej skrzynki wykonanej z drewna o właściwościach pochłaniających wilgoć i pozwalających na długie przechowywanie tytoniu bez strat dla jego aromatu i jakości. Obecnie profesjonalne przechowywanie cygar odbywa się w elektronicznych urządzeniach, które wyposażone w nowoczesne technologie ułatwiają sterowanie procesem składowania większej ilości cygar. Zakup elektronicznego humidora dostępny jest obecnie także w kompaktowej wersji do domu, co powinno spodobać się koneserom cygar pragnącym utrzymać domową kolekcję w najlepszych warunkach.

Zastanawiając się nad kupnem takiego sprzętu warto szczególną uwagę zwrócić na elektryczny humidor marki Liebherr, model ZKed 453. Liebherr to wiodący niemiecki producent chłodziarek i zamrażarek. Szeroki wachlarz produktów obejmuje zarówno urządzenia domowe, jak i sprzęt do profesjonalnych zastosowań.

Elektroniczne kontrolowanie temperatury i wilgotności

Humidor Liebherr, poza eleganckim wyglądem, ma doskonałe funkcje pracy. Przede wszystkim ma dużo większą pojemność niż tradycyjne drewniane skrzynki. Jeśli masz ogromna kolekcję cygar, które potrzebują więcej miejsca na leżakowanie, warto rozważyć zakup elektrycznego humidora Liebherr. Pojemnie urządzenie utrzymuje idealny klimat, co pozwala zachować pełnię aromatu i wysoką jakość cygar.

Humidor Liebherr wyposażono ponadto w elektroniczny system kontroli z dotykowym panelem Touch, który dba o utrzymanie wybranych parametrów. Temperaturę można regulować w zakresie od 16 °C do +20°C, a wilgotność powietrza w zakresie od 68% do 75%. We wnętrzu urządzenia znajdują się dwie półki oraz dwie kasetki do prezentacji, wykonane z pięknego cedru hiszpańskiego, drewna  o wysokiej zdolność do absorbowania wilgoci, poprawiającego smak cygar oraz wspomagającego proces ich starzenia. Elegancji dodaje oświetlenie LED, które podkreśla luksusowe wzornictwo humidora.

Urządzenia marki Liebherr słynną z niemieckiej precyzji wykonania i atrakcyjnego designu. Jeśli szukasz sprzętu AGD wysokiej jakości sprawdź ofertę Liebherr.

 

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres [email protected]. Życzę przyjemnego czytania! :)