Markowe rolety i inne rozwiązania okienne – Weltex

Wybór odpowiedniego typu okiennych rozwiązań jak rolety czy plisy, nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Warto mieć na uwadze, że elementy te mają służyć nam przez lata i dlatego, ważne zaluzja_drewniana_8jest to, by cechowała je wysoka jakość wykonania. Tak jak w przypadku rolet, żaluzji i plisów, które produkuje i dostarcza marka Weltex.

Doświadczenie, które procentuje

25 lat obecności na rynku. Kompleksowa oferta, obejmująca produkcję oraz montaż elementów osłon okiennych. Nastawienie na najwyższą jakość w każdej realizacji. Niezależnie od tego czy chodzi o żaluzje, rolety, plisy czy moskitiery. Marka troszczy się o dostarczanie najwyższej jakości, dedykowanych systemów przeciwsłonecznych, które można z łatwością dopasować do okna każdego typu i rozmiaru. Obszar działania firmy obejmuje następujące miasta i ich okolice: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Brzezin i Stryków. Szersze informacje można uzyskać na www.weltex.pl.

rolety-weltex.pl-4Co znajduje się w ofercie?

Rozwiązania produktowe tej marki obejmują szeroki zakres elementów. W związku z tym, zainteresowani klienci mogą swobodnie wybierać z bardzo wielu dostępnyc rozwiązań. Oto główne kategorie, z którymi spotkamy się w ofercie tego producenta.

Rolety. W tym przypadku na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie te elementy wykonane są z wysokiej jakości materiału. Warto zwrócić też szczególną uwagę na prawdziwe bogactwo, jeśli chodzi o wybór różnego rodzaju wariantów kolorystycznych. Paleta jest na tyle szeroka, ze każdy swobodnie wybierze coś dla siebie, niezależnie od preferowanego klimatu kolorystycznego.

Rolety typu „dzień/noc”, dzięki zastosowaniu dwóch warstw materiałowych pozwalają na zaciemnianie i świetną ochronę przed słońcem. Łatwa regulacja światła, jednocześnie pozwala na dostosowanie klimatu w pomieszczeniu do naszych potrzeb.

W propozycji marki Weltex ważne miejsce zajmują też plisy – dedykowane rozwiązania przeznaczone do zastosowania z oknami dachowymi. To świetny element, który pozwala na nadanie wyjątkowego wyglądu każdemu poddaszu. Harmonijkowa tkanina również dostępna jest w wielu kolorystycznych odsłonach. To świetna ochrona przed nagrzewaniem pomieszczenia, a także możliwość zakrycia okna w dowolny sposób. Zarówno od dołu, jak i od góry.

Bieżące informacje na temat oferty, nowości i realizacji można znaleźć na profilu marki w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/roletyWeltex.

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres [email protected]. Życzę przyjemnego czytania! :)