Najlepsze miejsce na nadmorskie wakacje z dzieckiem

Polskie morze każdego roku kusi i przyciąga wielu turystów. Niektórzy przyjeżdżają po to, by zwiedzać, inni – by cieszyć się plażowaniem. Ta druga grupa często podróżuje rodzinnie. A gdy wybieramy się na rodzinne wakacje, trzeba zadbać też o to, by wybrać miejsce z idealnymi warunkami pobytu dla najmłodszych. Jeśli już planujesz przyszłoroczne wakacje w rodzinnym gronie, mamy bardzo ciekawą propozycję

Neptuno – Twoje miejsce w Dźwirzynie

Zlokalizowany w Dźwirzynie koło Kołobrzegu – Resort & Spa Neptuno to miejsce, w którym możesz liczyć na naprawdę znakomite warunki do wypoczynku. Już sama lokalizacja stanowi bardzo kuszący argument, by odwiedzić to miejsce. Do plaży – zaledwie 100 metrów. Dodatkowo, w otoczeniu przyjaznego sosnowego lasu znajduje się wewnętrzna wydma, która gwarantuję pełnię korzystania ze słońca nawet, gdy pogoda jest dosyć wietrzna.

Dlaczego warto?

Obiekt Resport & Spa Neptuno jest idealnym wyborem na rodzinne wakacje, jeszcze z jednego względu. Otóż, został laureatem w konkursie – „Hotel przyjazny rodzinie”. Oznacza to, że świetne atrakcje dla siebie znajdą tu zarówno dorośli, jak i dzieci. Na najmłodszych czekają wyjątkowe propozycje. Doświadczeni animatorzy doskonale organizują czas, poprzez kreatywne i rozwojowe zabawy. Na miejscu jest też bogato wyposażona sala zabaw i multimedialny pokój zabaw, który z pewnością zrobi wrażenie na ciekawych świata dzieciach. Dorosłym serdecznie polecamy skorzystanie z hotelowego Spa & Wellness, które gwarantuje prawdziwe odprężenie i wyjątkowe zabiegi.

pokój zabaw dla dzieci

Oni już wybrali

Najlepszą rekomendacją dla odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca w Dźwirzynie, są rekomendacje osób, które już zdążyły zwiedzić gościnne progi Neptuno. Serwis internetowy z rekomendacjami turystycznymi TripAdvisor wyróżnił obiekt Certyfikatem Jakości. Dodatkowo, użytkownicy serwisu oceniają pobyt i inne aspekty na 4,5 gwiazdki. To najlepszy dowód na to, że wybór tej wakacyjnej destynacji okaże się idealny w kontekście spędzenia świetnego czasu w rodzinnym gronie. Na szczególną uwagę zasługuje też fakt, że mamy tu do czynienia z bardzo pomocną obsługą. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, wszyscy goście będą się tutaj czuli naprawdę wyjątkowo. Warto dowiedzieć się więcej i zasięgnąć szerszych informacji na temat rodzinnych wakacji w Neptuno Resort & Spa. Najlepiej zajrzeć tutaj: http://www.neptuno.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem. Najbliższe wakacje stoją pod znakiem najlepszej rodzinnej rozrywki – wszystko to w Dźwirzynie koło Kołobrzegu.

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres [email protected]. Życzę przyjemnego czytania! :)