Quick Net, czyli szybko i profesjonalnie

Potrzebujesz, żeby ktoś zamontował ci telewizor? A może chciałbyś, by skonfigurowano ci internet tak, aby działał szybciej? Dwie odpowiedzi ”tak” na powyższe pytania oraz miejsce zamieszkania na Mazowszu oznaczają, że powinieneś skontaktować się z firmą Quick Net – http://www.qnet.com.pl

Dlaczego właśnie Quick Net

Reputację zdobywa się doświadczeniem oraz jakością wykonywanych usług. Pracuje się na nią długo i ciężko, a stracić można ją z łatwością. To nie przypadek Quick Net. Firma, która świadczy usługi mieszkańcom Mazowsza już ponad 12 lat, nie tylko nie traci na wizerunku, lecz wręcz go poprawia, podążając za trendami technologicznymi, internetowymi i przez to wzbogacając swoją ofertę.

Drugi czynnik, mający wpływ na reputację, to jakość świadczonych usług. Quick Net słynie z tego, że zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy zamówioną usługę wykonają szybko (pierwszy człon nazwy firmy zobowiązuje), dokładnie, profesjonalnie, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy małą albo średnią firmą. Każdy zleceniodawca traktowany jest z jednakowym, wielkim szacunkiem.

Wachlarz usług

Przez ponad 12 laty istnienia Quick Net znacząco rozwinął paletę swoich usług. Obecnie firma może pochwalić się aż 16. Co się wśród nich znajduje? Z mazowieckimi specjalistami można się kontaktować, chociażby wtedy, gdy chcemy zainstalować telewizję naziemną DVB-T nowej generacji, jakikolwiek jej typ. Na montażu oczywiście się nie skończy, specjaliści wykonają też pomiar sygnału. Firma świadczy również serwis anten.

Jeżeli ktoś chciałby zwiększyć swoje bezpieczeństwo przez zainstalowanie telewizji przemysłowej (CCTV), także może zwrócić się w tej sprawie do Quick Net. Skoro jesteśmy przy bezpieczeństwie, można tu dodać również wykonanie instalacji alarmowej w domu, bloku, biurze. Quick Net serwisuje też już istniejące instalacje.

Netzwerk

Ważną część oferty mazowieckiej firmy stanowią usługi związane z internetem. Quick Net może zaproponować na przykład sieci LAN oraz WAN, dostarczając również okablowanie do nich, korytka na kable, montują szafy i skrzynie RACK. Na życzenie firma wykonuje również pomiary sprawności sieci LAN urządzeniami firmy FLUKE Networks.

Quick Net pomoże również znacząco przyspieszyć połączenie, jeśli klient dysponuje internetem LTE GSM. Firma dostarcza też routery do internetu mobilnego wszystkich sieci komórkowych oraz konfiguruje je dla klienta.

Mieszkańcy Warszawy i okolic powinni dokładnie sprawdzić ofertę Quick Net (http://www.qnet.com.pl/uslugi.html), bo pomoc firmy może się kiedyś przydać.

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres [email protected]. Życzę przyjemnego czytania! :)