SEJFBOKSY – BEZPIECZNE POMIESZCZENIA DO PRZECHOWYWANIA RZECZY Z DALA OD DOMU

sejfboksy

Dla fanów serialu „Wojny magazynowe” i nie tylko. Pierwsze na Śląsku i Zagłębiu magazyny samoobsługowe (Sejfboksy) pozwalają przechowywać różnego rodzaju przedmioty z dala od domu, w bezpiecznym i strzeżonym kompleksie.

Polacy mają często problem z przechowywaniem przedmiotów i sprzętów, które chwilo nie są przydatne, ale jednak nie nadają się do wyrzucenia. W małych blokowych piwnicach brakuje na to miejsca, podobnie jak w garażu, w którym często oprócz samochodu stoi jeszcze kosiarka i rowery. A co jeśli rzeczy można przechowywać bezpiecznie i pod kluczem z dala od domu i mieć do nich dostęp 24 h na dobę? Poznajcie Sejfboksy, czyli popularne amerykańskie pomieszczenia typu self storage dostępne teraz także dla mieszkańców Zagłębia i okolic (Sosnowca, Katowice, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Mysłowic)

CZYM SĄ SEJFBOKSY?

Selfboksy to zespół pomieszczeń przeznaczonych do przechowywania mienia i towaru. Ich zróżnicowane rozmiary (od 1m3 do 10m2) pozwalają magazynować różnego rodzaju przedmioty w większych i mniejszych ilościach. Sejfboksy dostępne są przez cały rok 24 h/dobę, a korzystać z nich mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Okres najmu można dopasować do indywidualnych potrzeb – może to być np. miesiąc lub nawet kilka lat.

Przechowywanie rzeczy w magazynach typu self storage jest znane i bardzo popularne na Zachodzie, szczególnie w USA. Od kilku lat sejfboksy dostępne są także w Polsce, a na Śląsku i w Południowej Polsce za sprawą firmy Amtra.

PIERWSZE NA ŚLĄSKU SEJFBOKSY  DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I NIE TYLKO

Sejfboksy Amtra https://sejfboksy.pl to pierwszy na Śląsku kompleks magazynów typu self storage, działający od 2010 roku. Obiekty są monitorowany przez całą dobę przez profesjonalną firmę ochroniarską, która zapewnia nie tylko monitoring alarmowy oraz system wizyjny, ale także ochronę fizyczną i natychmiastową reakcję w razie ewentualnego zagrożenia.

sejfboksy-1

System Kontroli Dostępu chroni sejfboksy przed niepożądaną próbą włamania. Obsługa Systemu jest niezwykle prosta, a każdy Klient otrzymuje indywidualny kod dostępowy. każdy sejfboks zamykany jest dodatkowo na kłódkę kupowaną indywidualnie przez klientów, dzięki czemu tylko oni posiadają do niej klucze. Taki system ochrony dostępu i zabezpieczeń sprawia, że sejfboksy to jedne z najbezpieczniejszych miejsc do przechowywania mienia.

 

CO MOŻNA PRZECHOWYWAĆ W SEJFBOKSACH?

sejfboksach można magazynować niemal wszystko, na przykład meble, urządzenia biurowe, urządzenia AGD, rowery, motocykle, skutery i quady – po uprzednim spuszczeniu paliwa)  sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny, ubrania, narzędzia, książki, materiały reklamowe (stojaki, ulotki, ekspozycje wystawowe), zabawki, towar bieżący i zapasowy czy dokumenty. Ze względu na bezpieczeństwo przedmiotów przechowywanych w sejfboksach oraz osób obsługujących kompleks magazynowy w pomieszczeniach nie wolno przechowywać rzeczy, które ulegają zepsuciu (żywności), rzeczy nielegalnych (narkotyków, broni), materiałów łatwopalnych i wybuchowych, zwierząt oraz roślin.
sejfboksy-motocykl

Korzystanie z sejfboksów firmy Amtra na Śląsku i w Zagłębiu jest bardzo proste. Najpierw dowiadujesz się o ofertę telefonicznie lub osobiście, następnie wybierasz pasujący Ci termin najmu i potrzebną powierzchnię magazynową, następnie podpisujesz potrzebną dokumentacją, by na koniec otrzymać indywidualny kod dostępu, który znasz tylko Ty. Więcej na temat sejfboksów znajdziesz na: https://sejfboksy.pl/blog/.

About the Author

Marzena Kondracka
Witam! Nazywam się Marzena Kondracka i prowadzę blog Real Estate skupiający się na tematyce nieruchomości oraz budownictwa. Regularnie umieszczam także artykuły poświęcone wykończeniom wnętrz oraz utrzymaniu terenów zielonych. Znajdziesz tu wiele interesujących poradników a także dokładne instrukcje dotyczące różnych, nieraz fachowych procesów budowy czy kupna nieruchomości. W razie potrzeby kontaktu zachęcam do pisania na adres [email protected]. Życzę przyjemnego czytania! :)